Wprowadzenie

Poniżej przedstawiam kilka moich prac nad którymi pracowałam dla różnych sklepów internetowych. W zasobach swojego studia posiadam różne tła, blendery i akcesoria pozwalające na tworzenie naprawdę unikalnych kompozycji idealnych dla bannerów sytuacyjnych.

Lubię gdy moje prace żyją na stronach, a klienci znajdują produkty w takich sytuacjach, w jakich sami chcieli by je widzieć. Produkty w trakcie działania, w ich naturalnym środowisku, zroszone, otoczone innymi rzeczami, które je podkreślają, lśniące… po prostu – jak żywe.

Sztuka umiaru

Reklama na stronie i odczucia klienta przeglądającego stronę to delikatna sprawa. Z reguły ludzie nie lubią reklam, zrobienie więc chwytliwego bannera, pasującego do strony, takiego gdzie klient chce kliknąć jest sztuką. Staram się tę sztukę doprowadzić do perfekcji i moim skromnym zdaniem, oraz zdaniem osób widzących moją pracę – dobrze mi idzie.

podpis_agnieszka_b

https://luna.zygmac.eu/wp-content/themes/Salient/salient/css/fonts/svg/ecommerce_diamond.svg

Prostota formy

Projektuję ładne i przejrzyste reklamy, staram się aby forma była w idealnym balansie z treścią i nigdy nie zaburzała swojego komercyjnego przekazu.

https://luna.zygmac.eu/wp-content/themes/Salient/salient/css/fonts/svg/basic_accelerator.svg

Optymalizacja

Wszystkie prace na potrzeby serwisu WWW testuję w narzędziach dla webmasterów, aby sprawdzić ich odpowiednią optymalizację. Źle zrobione grafiki mogą ciążyć na pozycjonowaniu serwisu.

https://luna.zygmac.eu/wp-content/themes/Salient/salient/css/fonts/svg/basic_cards_hearts.svg

Idealna kompozycja

Grunt to trafić w sedno – przedstawić produkt tak, jak klient chciałby go widzieć. Zawsze staram się robić zdjęcia sytuacyjne, gdzie produkt leży już w swoim naturalnym środowisku, delikatnie otoczony innymi rzeczami podkreślającymi jego atuty.

https://luna.zygmac.eu/wp-content/themes/Salient/salient/css/fonts/svg/basic_mixer2.svg

Dopasowanie

Bannery to wyjątkowe elementy graficzne strony. Muszą generalnie pasować do wyglądu strony, ale jednocześnie wyróżniać się na tyle aby przyciągać wzrok. W mojej wieloletniej karierze dopracowałam już tę sztukę balansu do perfekcji.